Księgowość Podkategoria: Księgowość

 • Księgowa w Lesznie »

  Obsługa księgowa dla firm i osób prywatnych - Emilia Kwiatkowska - Biuro rachunkowe działa od 2007r a siedziba znajduje się w Lesznie (Wielkopolska). Usługi księgowe i rachunkowość - wśród klientów są spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia i przedsiębiorcy. Księgowa zaprasza - doradztwo podatkowe, rozliczenia pit, księgowość Leszno (Wielkopolskie). Wysoka jakość - działamy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskimi wymogami prawnymi. Biura rachunkowe - zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIURO na START. Biuro Rachunkowe »

  Biuro na start jest biurem rachunkowym któremu przyświeca cel aby profesjonalne i rzetelne świadczyć usługi z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków. Z myślą o nowo powstałych podmiotach gospodarczych Biuro Rachunkowe Biuro na Start przygotowało specjalny pakiet startowy w ramach którego pomagamy bezpłatnie zarejestrować spółkę lub działalność, a później poprowadzić księgowość nawet do pierwszych trzech miesięcy za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:
  • oszczędność czasu,
  • zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
  • doradztwo z zakresu podatków,
  • gwarancję jakości świadczonych usług,
  • terminową realizację zadań
  Z dużą starannością przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe ABK - Szczecin, ul. Sebastiana Klonowica 23/2 »

  ABK biuro księgowe w Szczecinie to najlepsze rozwiązanie zapewniające Tobie i Twojej firmie fachową obsługę. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy kompleksowych usług rachunkowych na terenie Szczecina. Zapewniamy poczucie stałej opieki. Każdego dnia pomagamy Państwu, służąc swoją wiedzą z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, rachunkowości oraz prawa. Z nami prowadzenie firmy staje się wyjątkowo proste.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: