Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Szkolenia »

  W Polsce jest mnóstwo miast tętniących życiem toteż warto udać się tu na kurs, po którym odprężyć się można w jednej z świetnych dyskotek. Kursy branżowe nie tylko podnoszą stopień kwalifikacji zawodowych, lecz też są doskonałą możliwością do integracji. Dzisiejszy rynek pracy żąda ciągłego doszkalania ze strony pracowników. Kursy podwyższają wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe. Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w bazie.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Sprzedażowe | Szkolenia Sprzedażowe dla firm »

  Firma Experiencia – Doradztwo i Szkolenia Sprzedażowe to firma z prawie 10 letnim doświadczeniem. Założyciel firmy posiada ponad 14 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Nasza zespół to młody a zarazem doświadczony team psychologów oraz statystyków. Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia oraz na nietypowe rozwiązania szkoleń. Posiadamy doświadczenie w takich branżach jak: stowarzyszenia i fundacje, chemia budowlana i lakiernictwo oraz biżuteria.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla Firm »

  Zapraszamy na naszą stronę www.szkoleniadlafirm.com.pl Znajdziesz na niej wiele ciekawych artykuł, autorstwa specjalistów brażnowych oraz pasjonatów handlu oraz rozwoju! Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące szkoleń. Oferujemy szkolenia zamknięte w największych miastach Polski: Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowice, oraz Kraków! Specjalizujemy się w realizacji takich projektów jak: - szkolenia menadżerskie-mające na celu doskonalenie  kompetencje  kadry kierowniczej – middle oraz top management, - zarządzanie sprzedażą – szkolenia ściśle związane z zarządzaniem  z poziomu zasobów ludzkich np. zespół przedstawicieli. Zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz podwyższają ich kwalifikacje. Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor oraz flipchart. Konferencje to idealna sposobność do integracji zespołu pracowników. Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Starczy iż podasz miasto, nasza wyszukiwarka w łatwy sposób odnajdzie ośrodki spełniające Twoje wymagania.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Lean »

  To jedna z technik zarządzania przedsiębiorstwem. Tworzenie prostych struktur w firmie oraz lepsze wykorzystanie zasobów pracy jest jednym z typowych sposobów na restrukturyzację w przedsiębiorstwie. Za twórców lean management uważa się: Sakichi Toyoda, Kichiro Toyoda i Taiichi Ohno. Nasz firma prowadzi szkolenia z zakresu lean management, lean thinking i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ze szkoleniami z zakresu: szkolenie PDCA, szkolenie SMED, szkolenie TPM. Zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: