Sprzątanie Podkategoria: Sprzątanie

 • Kompleksowa »

  Mycie okien i sprzątanie Kraków, Wieliczka i okolice - Avangarda firma sprzątająca. Oferta w zakresie utrzymania czystości. W ofercie też sprzątanie grobów i cmentarzy Kraków. Przystępne ceny - sprzątanie biur, budynków, kamienic, osiedli, apartamentowców, sklepów i biurowców w Krakowie. Zapraszamy - ścieranie kurzu, sprzątanie Wieliczka, Kraków, Myślenice, Skawina, Myślenice, woj. małopolskie. Kompleksowa pomoc.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szorowarki, polerki wózki do sprzątania - akcesoria czyszczące »

  Sprzątanie jest czynnością meczącą o czym z pewnością przekonał się niemal każdy. W przeszłości sprzątanie ręczne pochłaniało wiele czasu, w szczególności dużych powierzchni np. przemysłowych. Firma JM TRADE jest importerem: elektrycznych i bateryjnych maszyn szorująco-zbierających. W ofercie mamy przeróżne szorowarki, polerki oraz odkurzacze przemysłowe oraz wózki do sprzątania. Oferowane przez nas rozwiązania to w praktyce najwydajniejsze urządzenia czyszczące na sucho czy tez na mokro. W naszym sklepie online zebraliśmy dla Państwa bogatą ofertę sprowadzanych przez nas towarów w niezmiernie atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się szeroką gamą produktów.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów i tapicerki Kraków »

  Firma ALTOP z Krakowa oferuje usługi czyszczenia i prania. Czyścimy dywany, wykładziny oraz tapicerkę. Dywany są zabierane od klientów a następnie czyszczone w profesjonalnej pralni dywanów. Po wyczyszczeniu są suszone w specjalistycznej suszarni dywanów. Klient otrzymuje dywan czysty i suchy. Zajmujemy się także czyszczeniem wykładzin i praniem tapicerki meblowej. Wykładziny i tapicerkę czyścimy u klienta. Posiadamy maszyny czyszczące najwyższej klasy. Używamy bardzo dobrych, skutecznych ale delikatnych dla tkanin środków czyszczących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Czyścimy z pasją. Oferujemy również ozonowanie oraz sprzątanie. Sprzątamy biura, mieszkania, apartamenty, domy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur, apartamentów Warszawa »

  Od 2006 roku firma KOMODO świadczy usługi w zakresie porządkowania mieszkań, apartamentów i powierzchni biurowej na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, dostosowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów . Tylko dokładne sprzątanie jest warunkiem zachowania dobrego stanu każdej nieruchomości. Do tego celu używamy odkurzaczy z filtrem wodnym i separatorem. Separator to takie urządzenia zamontowane w specjalnym odkurzaczu, który oddziela kurz od powietrza, powietrze od wody, a naszą firmę od innych firm sprzątających.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzątanie

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: