Kominki Podkategoria: Kominki

 • Wkłady kominkowe »

  Mieszkanie wyposażone w kominek uzyskuje sporego wdzięku, dlatego już teraz zastanów się nad jego zakupem. W sklepie istnieje opcja zakupu gatunkowych wkładów kominkowych dopasowanych do osobistych oczekiwań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo też produkty firm, proponujących szczególne piece do wyjątkowych wnętrz. Jeżeli mieliby Państwo różne uwagi, dotyczące zamieszczonej oferty oraz wszystkich produktów, mogą Państwo w dowolnym momencie uzyskać odpowiedź za pośrednictwem poczty elektronicznej, lub odwiedzając nasz sklep.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z biokominkami »

  /Odczuwasz rozczarowanie, że nie możesz mieć w apartamentowcu kominka? Koniec z żalem, od dziś w Twoim lokalu może zagościć fantastyczny biokominek! Wysoka technika sprawia, że bio kominki nie wymagają polan ani komina, bo są bezwonne i bezdymne. Ich paliwem jest płynny bioetanol, który uzyskuje się bardzo łatwo w dużych ilościach z sezonowych roślin uprawnych, co nie powoduje degradacji środowiska. Miej na uwadze, że żaden kominek elektryczny czy gazowy nie da Ci tyle satysfakcji, co udostępniane nowoczesne kominki! Kominki elektryczne idą w odstawkę, bo nadszedł czas biokominków. Odwiedź obowiązkowo nasz sklep z kominkami i zapoznaj się z bogatą ofertą – gorąco zapraszamy. Zachęcamy także do regularnych odwiedzin – często udostępniamy świeże kolekcje i akcesoria oraz organizujemy przeceny i obniżki.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biokominek wkład, akcesoria »

  Kominek w każdym bloku? To jasne! Z Chantico Fire to możliwe dla każdego – biokominki ekologiczne są w pełni ekologiczne, bezdymne, bezwonne, nie potrzebują komina a płonący w nich ogień jest w 100% prawdziwy. Te sprytne urządzenia to bio kominki na biopaliwo, które spalają płynne paliwo – bioetanol – proces jest ekologiczny – nie daje nic poza parą wodną i niedużą ilością CO2 oraz bezpieczny. W serwisie poznasz lepiej kominki ekologiczne, ich zastosowanie, typy, funkcjonalności, montaż, atuty i negatywy – wyłącznie u nas przeczytasz szczere opinie o kominku ekologicznym. Przekonaj się, czy nowoczesny biokominek ekologiczny to narzędzie dla Ciebie, czy podoba Ci się jego linia, czy dodatki są atrakcyjne – zapewniamy, że zdjęcia są wysokiej jakości, dzięki czemu obejrzysz skrupulatnie każdy kominek na biopaliwo – zapraszamy.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki, Wkłady kominkowe, Piece wolnostojące | Kominki Godin Polska »

  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych.
  Kominki Godin Polska
  Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów.
  Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów.
  Nasze 12-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja jakości i solidnej obsługi.
  Strona zawiera pełny katalog produktów francuskiej firmy Godin. Na stronie znajdziemy również linki do 2 sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin, szczegółowe opisy kominków, pieców garnków i kuchni wraz z wymiarami oraz zbiór przepisów kulinarnych przy wykorzystaniu garnków żeliwnych emaliowanych. Garnki Godin
  W dziale "poradnik" znajdziemy artykuły dotyczące zagadnień technicznych związanych z budową kominków.
  Narzędzie do konfigurowania kuchni pozwala na samodzielne skomponowanie własnego zestawu.
  Kuchnie Godin

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kominki

Kominki - nowa strona:

Adres: