Ogrody Podkategoria: Ogrody

 • Aranżacja i projektowanie ogrodów - Pracownia architektury krajobrazu »

  Pracownia architektury krajobrazu oferuje projektowanie ogrodów aranżacje zieleni, aranżacje zieleni we wnętrzach, aranżacje zieleni tarasowej i balkonowej a także doradztwo z zakresu ogrodnictwa.

  Inwestorzy indywidualni

  * Projektowanie ogrodów przydomowych
  * Projekty ogrodów na działkach rekreacyjnych
  * Projekty rewaloryzacji historycznych założeń ogrodowych
  * Projekty ogrodów na dachach
  * Aranżacje zieleni tarasowej i balkonowej
  * Projekty nawierzchni ogrodowych (podjazdy, ścieżki, placyki)
  * Projekty elementów wodnych
  * Projekty elementów małej architektury (drewutnia, altana, pergola)
  * Nadzór w trakcie realizacji projektów
  * Konsultacje powykonawcze
  * Doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin  Firmy i instytucje

  * Aranżacja zieleni publicznej w przestrzeni miejskiej i wiejskiej (parki, promenady, skwery itp.)
  * Projekty zielni osiedlowej
  * Aranżacja zielni przy budynkach firmowych
  * Projekty zielni przy pasażach handlowych
  * Projekty zieleni drogowej
  * Wykonywanie inwentaryzacji denrologicznych

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • „Ogród z Klimatem” - Projekt ogrodu »

  Firma „Ogród z Klimatem” to między innymi profesjonalne projektowanie ogrodów oraz urządzanie terenów zieleni. Projektowanie ogrodów to przede wszystkim solidne rozplanowanie ogrodu. Na etapie projektu warto wyodrębnić strefy: dekoracyjną, użytkową i wypoczynkową.Wbrew pozorom projektowanie ogrodów nie jest to łatwą pracą. Samo projektowanie ogrodów poprzedza się rozeznaniem w terenie i odpowiedzenie sobie na pytanie, jakie zadania w przyszłości będzie pełnił nasz ogród, jak wiele osób będzie z niego korzystało,, musisz wiedzieć jaką mamy glebę. Ogród z Klimatem, ul. Balanówka 16, Kraków, 30-394 , 601 685 658.

  Data dodania: 11 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kliknij »

  Wysokiej jakości trawnik z rolki, nawadnianie - ogrody Bydgoszcz oraz Piła. Firma ogrodnicza TNT Ogrody Bydgoszcz. Specjalizacja naszej firmy to projektowanie ogrodów - budowa oczek wodnych, trawnik z rolki, nawadnianie ogrodów, pielęgnacja terenów zielonych, budowa stawów. Kliknij w link i zobacz jakie projekty koncepcyjne wykonuje firma - ogrody Bydgoszcz, Piła. Firma ogrodnicza TNT Ogrody Bydgoszcz i Piła. Tworzenie całkowicie od podstaw - Zakładanie ogrodów i terenów zieleni to nasza wielka pasja. Specjalizacja to projektowanie ogrodów - trawnik z rolki, nawadnianie ogrodów, pielęgnacja terenów zielonych, trawniki, budowa stawów i budowa oczek wodnych. Firma wykonuje projekty koncepcyjne pod zamówinie klienra - ogrody Bydgoszcz, Piła. Kliknij teraz w link i zobacz - Twój Wybór to nasza oferta (propozycja dla firm i osób prywatnych).

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja ogrodów Wrocław, projektowanie ogrodów Świdnica »

  Projektowanie ogrodów Świdnica i Wrocław. Oferujemy Państwu usługi ogrodnicze, które wykonujemy na terenie Wrocławia, Świdnicy oraz ich najbliższych okolic. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo takie usługi jak zakładanie i projektowanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów i trawników oraz wiele innych. Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej, na której znajdą też Państwo dane kontaktowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji. Serdecznie zapraszamy. Zakładanie i projektowanie ogrodów Świdnica.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ogrody »

  Jeżeli chcesz zaprojektować swój wymarzony przydomowy ogród zgłoś się do firmy, która zajmuje się właśnie projektowaniem i profesjonalnym wykonawstwem ogrodów. W związku z powyższym GAMA jest jedną z wiodących firm, jeżeli chodzi o kompleksowe tworzenie ogrodów. Poza tym najważniejszym priorytetem tego przedsiębiorstwa jest zadowolenie klienta. Wiedza i doświadczenie pozwala na stworzenie niepowtarzalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ogrody wykonane przez firmę są piękne.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żywopłoty »

  Dekoracje ogrodowe - Nort-Bis oferuje sztuczne żywopłoty Greeny które mogą służyć jako zabudowa balkonów, osłona balkonu, ogrodzenia i płoty. Wysokiej jakości sztuczny żywopłot w rolkach i matach - sztuczne liście, kwiaty i sztuczne rośliny. Rolki - liście podobne do winobluszczu na siatce elastycznej, jasnozielone i ciemnozielone. Zapraszamy po ogrodzenia, sztuczne żywopłoty, balkony, płoty - Warszawa, mazowieckie.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia ogrodnicze »

  Wyjątkowe produkty jak też narzędzia do ogrodu oferowane za pośrednictwem internetowego sklepu zielony market.pl. Chcemy aby wszystkie przeprowadzone zakupy były przesyłane bez niepotrzebnej zwłoki a najważniejszym celem jaki sobie stawiamy to gwarancja obsługi i profesjonalne doradztwo. W przedstawionym sklepie można nabyć szeczególne doniczki, krzewy, lampy ogrodowe, narzędzia ogrodnicze jak również dużo podobnych rzeczy koniecznych w ogrodzie.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie ogrodów »

  Montaż instalacji automatycznego nawadniania ogrodów.
  Teren działania to Łomianki i okolice Warszawy.
  Instalacje wykonywane są na podzespołach renomowanych firm.
  Firma powstała w 2006r. Wcześniejsze doświadczenia zostały zebrane przy produkcji ogrodniczej.
  Firma posiada liczne Certyfikaty instalatora nawodnień takich systemów jak: RainBird, Hunter, Toro, Weathermatic.

  PHU Adam Domagała
  www.Nawodnienie.info
  Nawodnienie.info@gmail.com

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Warszawa »

  Architektura krajobrazu, funkcjonalny ogród - GardenMasters woj. mazowieckie. Specjalizacja sprzedaż roślin i ogrody - nawodnienie, aranżacja i pielęgnacja zieleni, zakładanie i projektowanie ogrodów, automatyczne systemy nawadniające, usługi nasadzenia, choinki Cięte jak i w doniczkach - Świerk, Jodła kaukaska. Realizujemy inwestycje od projektu poprzez wykonanie W osiedlach mieszkaniowych i w luksusowych rezydencjach i na tarasach apartamentowców. Architektura ogrodowa, rośliny na zamówienie, ogrody Warszawa - odwodnienie i nawadnianie, oczka wodne, kaskady.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja ogrodów Poznań »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu - Firma ogrodnicza BK Ogrody i Systemy Nawadniania Poznań. Profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny. Kompleksowe zagospodarowanie - aranżacja zieleni i pielęgnacja zieleni, ogród przydomowy, automatyczne systemy nawadniające i projektowanie ogrodów. Rekultywacje terenu, studnie głębinowe. Przydomowe ogrody Poznań - nawadnianie, tereny zielone, oczka wodne, urządzanie ogrodów, budowa ogrodów i terenów zieleni w Poznaniu.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urządzanie ogrodów Warszawa »

  Ogrody, Projektowanie ogrodów Warszawa - Profesjonalne urządzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zielenią i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody - projektowanie ogrodów Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody przydomowe »

  Ładny i efektowny ogród potrzebuje ogromnej ilości pracy a także odpowiedniej znajomości gatunków roślin. Nasz portal stworzyliśmy po to, aby pomóc ogrodnikom w zaaranżowaniu i pielęgnowaniu ich ogrodów. Korzystając z rad zawartych na stronach naszego portalu z całkowitą pewnością stworzysz efektowne kompozycje nie tylko w miejscach takich jak ogrody, ale także we wnętrzach domu. Jeżeli jesteś ogrodnikiem z zamiłowania lub zwyczajnie potrzebujesz porad w jaki sposób zaprojektować swój ogród przydomowy to serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego portalu.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Kraków »

  Jesteśmy specjalistyczną pracownią zajmującą się kształtowaniem terenów zieleni na terenach prywatnych oraz wszelkich firm i instytucji. W naszej działalności łączymy pasje aranżacji ogrodów z zamiłowaniem do przyrody. Od niemal 10 lat zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem oraz pielęgnowaniem ogrodów. W naszej działalności wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zdobywane i poszerzane bezustannie to chwili obecnej. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, nabywamy sprzęt i maszyny wysokiej klasy oraz podejmujemy współpracę z innym firmami celem poszerzenia naszej oferty. Ogrody Kraków jakie dla Państwa aranżujemy, stają się przez to wyjątkowe i niepowtarzalne.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy drewniane »

  Firma IDEAGARDEN zaprasza wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą kompleksowego wykonania tarasów z drewna egzotycznego. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie elementy niezbędne do wykonania tarasu oraz elewacji drewnianych takie jak: deski tarasowe (massaranduba, bangkirai, ipe, tugerwood, sucupira, garapa), deski elewacyjne, legary, wkręty, podkładki izolacyjne - SPAX, oleje do impregnacji drewna egzotycznego. Z naszym materiałem sam zbudujesz taras drewniany lub wykonasz elewację.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • drzewka owocowe, drzewka ekologiczne - Sękowscy Sady »

  Nasza szkółka oferuje obecnie drzewka owocowe w największym w kraju wyborze odmian i podkładek. Drzewka owocowe i inne drzewka ekologiczne, w tym przede wszystkim drzewka jabłoni. Nie przegap wysokich dopłat unijnych. Wystawiamy faktury VAT, paszporty roślin oraz pełną dokumentację do drzewek wymaganą przez ARiMR. Zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie terminów i techniki sadzenia oraz zasad postępowania z drzewkami. Na życzenie klienta skontaktujemy go z doradcą (renoma i skuteczność), który sporządzi stosowne zgłoszenie oraz plan rolno-środowiskowy. Na życzenie klienta skontaktujemy go z najtańszym w Polsce producentem osłonek chroniących drzewka przed zwierzyną.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: