Gry Podkategoria: Gry

 • Graj teraz »

  Pirate Storm jest to odkrywcza i zupełnie nowa gra online, w której gracz wciela się w osobę kapitana floty pirackiej. Jej głównymi atutami są z pewnością atrakcyjna grafika. Gracz może sielankowo sunąć po niebieskiej toni, odkrywać niezwykłych skarbów czy niszczyć statki wrogów. Niezależnie od tego czy prowadzi się rozgrywkę z innymi graczami czy z komputerem, zawsze dzieje się coś interesującego. Zagraj teraz i przekonaj się sam wspinając się w pirackim rankingu najlepszych łupieżców na świecie, że to wyborna zabawa.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kody do gier »

  Poszukujesz serwisu, który uczyni zadość wszelkim wymaganiom każdego stałego pasjonata gier komputerowych? Na portalu odszukasz mnóstwo intrygujących publikacji, recenzje gier oraz newsy na temat hitów pojawiających się na sklepowych półkach. Dodatkowo w witrynie odnajdziesz wszystko, co niezbędne dla każdego gracza, czyli dodatki, kody do gier, patche i trainery! Kody do gier, trainery, gry online, najlepsze gry, kody, gry na pc, recenzje gier, gry online oraz kody do każdej gry, tapety z grami, patche

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fifa »

  Fifaplay.com.pl - forum turniejowe Fifa 12. Strona bazuje na skrypcie IP Board z nowoczesnym skinem przyjaznym dla użytkowników. Domeną witryny jest organizacja rozgrywek online fifa 12, fifa 11 oraz fifa 10. Spróbować sił można na kilku platformach np. ps3,PC oraz XBOX 360. Zainteresowaniem cieszy się dział graficzny w którym można dostać avatar FP lub sygnaturę. Moderatorzy to pasjonaci tej gry. Początek forum to FIFA 08 i turnieje dostępne w tej wersji. Forum jest liderem rozgrywek sieciowych fifa w Polsce.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwery gier »

  Nasze Przedsiębiorstwo inwestując w ESL pomaga miłośnikom gier możność stosowania z najnwocześniejszych rozwiązań techniki sprzętowej i programowania.Jesteśmy dumni, że wspierając eSport dajemy w dużym stopniu do zwiększenia zwycięstw rodaków w tej dyscyplinie. Nasza Firma także oferuje sponsoring serwerów CS oraz HLTV, dla stron i for przekraczających ponad 1000 unikalnych osób dziennie. Serwery gier multiplayer zlokalizowane są w trzech lokalizacjach: Polska dwie loalizacje: Gdańsk i Warszawa oraz Franacja jedna lokalizacja: Paryż.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry

Gry - nowa strona:

Adres: